Hakkımızda | Reyhan Çini

Hakkımızda

Çini ürünlere sahip olmak ve bu ürünler hakkında bilgiler almak isteyen kişiler bu konuda mutlaka uzmanların kapılarını çalmalıdırlar. Gerek çini üretimi gerekse satışı konusunda en güvenilir adreslerden biri olarak amacımız size de çini sanatını sevdirmektir. Çini objeler üretme konusunda ustalaşmış deneyimli çalışanlarımız sizler için her türlü objeyi en doğru teknikler ile üretebilmektedirler. Aynı zamanda üretilen bu ürünler nerede olursanız olun adresinize kadar en güvenilir taşıma ve paketleme teknikleri ile gönderilmektedir.

Tüm ürünlerimizde 1nci kalite malzemeler kullanırken aynı zamanda kullandığımız ekipmanlar ve el işçiliklerimiz de her zaman maksimum kalitededir. Kendi alanlarında uzmanlaşan ustalarımız sizlerden gelen talepleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için büyük bir özen ile çalışmaktadırlar. Amacımız her alışverişte öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçla hizmet kalitemizi de sürekli yükseltiyor ve 19 yıllık deneyimimiz ile her seferinde daha kaliteli objeleri müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde her geçen gün artan bir ilgi ile karşılaşıyor ve bu sebeple hizmetlerimizi çeşitlendirmeye çalışıyoruz. Hediyelik eşyalar, el yapımı çini ürünler veya doğum günü, nişan ve düğün gibi özel günler için süs eşyaları temin etmek isteyen kişiler diledikleri zaman bize ulaşabilirler. Tüm müşterileri için aynı hassasiyet ile hareket eden firmamız sizin için de bu alanda en doğru adres olacaktır. Bu tarz ürünlere garantili ve hızlı bir şekilde sahip olmak istediğinizde sizlere sadece bir telefon kadar yakınız.

  Adres

  Cevizlidere Mahallesi, 06580 Çankaya/ANKARA

  Telefon

  +90 542 243 25 58

  E-Posta

  [email protected]